Asi najhlúpejšie politické vedenie na svete

Som v Izraeli na konferencii o nenávisti a je mi z toho poriadne zle. Žiaľ, toto je surová pravda. Palestínsky národ má asi najhlúpejšie politické vedenie na svete. 70 rokov vedú svoj ľud zabíjať spoluobčanov a nie rozvíjať svoj štát, územie, štruktúry života. Palestínčanov je mi skutočne ľúto.

V Jeruzaleme sa nás zišlo 21 politických predstaviteľov Skupín priateľstva so štátom Izrael.

Nenávisť, nenávisť, nenávisť. A ešte raz, nenávisť.

Nenávisť palestínskeho vedenia v Gaze, čo je Hamas, nenávisť palestínskeho vedenia Fatah, ktorý „vládne“ na West banku, nenávisť voči Židom ako ľuďom. Tu nejde o územie, ide o slepé nenávidenie. Palestínci učia svoje deti už na základných školách zabíjať. V učebniciach základných škôl im píšu, aké je to hrdinské. Deti hrajú scénky ako stieľajú Židov, alebo ako padli rukou Žida a teraz sú martýri.

To je systematický a plánovaný postoj, ktorý palestínske vedenie a aj niektoré ďalšie arabské krajiny vytvárajú voči Izraelcom. Navyše sa práve v posledných týždňoch odhalilo ako organizácia OSN – UNRWA – podporuje obrovskými financiami priamo teroristov. Toto je chorý prístup, ktorému sa prizerá celý svet. Sú to priame dotácie z OSN, aj z Európskej únie, na ktoré v globále prispievame aj my zo Slovenska.

Takto to nemôže byť.

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

Návrat hore