Rád som sa dnes stretol v Jablonovčanmi

Po dvoch stretnutiach „Čo na to“, ktoré KDH organizuje za účelom diskusie s občanmi v regiónoch, sa konalo ďalšie. Aj tentokrát sa šlo na Záhorie. Po Štefanove a Závode nasledovalo Jablonové.

Stretnutia sa zúčastnil nový člen predsedníctva KDH Tomáš Merašický, spolu so zaslúžilým straníkom a pamätníkom Petrom Bobulom a ďalšími členmi KDH.

Pozvanie prijal aj poslanec NR SR Branislav Škripek, ktorý sa v pozvánke na sociálnej sieti priznal k svojej väzbe s týmto kútom Slovenska.

„Záhorie, to, čo je kúsok za Lamačom, čiže Stupava, Lozorno, Zohor, Láb, až po Malacky, mám rád. Kedysi ma očarila jedna mladá záhoráčka z Lábu. Potom si uvážila sa za mňa aj vydať a ženou zákonitou sa mi stať. Takže na Záhorie veľa chodím; no tomuto naturelu som aj tak ešte úplne neporozumel. Ja, koreňmi stredoslovák, potomok presídlencov z Dolnej zeme Uhorskej. Čo už, nevadí.“

Zo stretnutia v Štefanove

Mítingy budú pokračovať ďalej. Pozvaní sú všetci ľudia dobrej vôle a chuti poznávať verejné veci optikou KDH. Každý z lídrov chce nielen zdieľať svoj postoj, ale zároveň objavovať opačný pohľad. Presne podľa sloganu „Čo na to“.

Kandidát na poslanca parlamentu EÚ, Branislav Škripek, vidí v interakcii s občanmi veľký potenciál, preto neváha a pozýva všetkých na najbližšie stretnutia.

„Čo hovoríte na súčasnú politickú scénu? Poďte na dobrú kávu a rozhovor s kresťanskými demokratmi a získajte milú odmenu v kvíze o Slovensku. Tešíme sa na vás.“

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

Návrat hore